O nás

Automyčka Mostecká

Automyčku jsme otevřeli v létě 2016, a to hlavně proto, že jsme byli nešťastni z úrovně nabízených služeb na Jihlavsku a okolí. Během předešlých dvou let jsme postupně vystřídali všechny zdejší automyčky se specializací na ruční mytí a čištění a byli jsme vždy nespokojeni s kvalitou odvedené, spíše neodvedené práce a někde dokonce i zděšeni se slovy- „to snad nemyslí vážně”. Auta byla špatně vysáta, čalouněné sedačky doslova nacucané vodou s následným několikadenním úmorným vysoušením, pantní a mezidveřní prostory prakticky netknuty a nulový detailing. Na umyté karoserii, byli stopy smůly, pilu, mušek, asfaltové skvrny, zaschlá hlína a nikomu to nevadilo, dokonce leckde nám  s hrdostí předávali vůz s tím, že je jako nový… A to už se vůbec nebavím o doplňkových službách jako půjčení náhradního vozidla, odvozu na určené místo po dobu mytí a čištění auta zákazníka a následného vyzvednutí a dopravy zpět, vyzvednutí vozidla u zákazníka a následné přistavení po vyčištění, čištění a mytí přímo u zákazníka, což jsou služby u nás naprosto samozřejmé a navíc zcela zdarma. A např. obyčejné vysušení vozidla, které je nezbytné v zimním období, bylo jinde plánováno nepochopitelně i na tři dni, je u nás v řádu hodin.

Teď už sami nejlépe víme, kde byla chyba. Ono totiž vyčistit kvalitně vůz není jednoduché a není to práce pro každého, je to časově náročné a hlavně velká dřina!

Snažíme se dostát našemu heslu MY TO DĚLÁME NEJLÉPE, na prvním místě je náš zákazník, a proto nabízíme jen ty nejkvalitnější služby, založené na precizní a poctivé práci celého týmu. Neustále sledujeme nejmodernější trendy v našem oboru a pokud se osvědčí, tak je aplikujeme v praxi, abychom svým zákazníkům poskytli tu nejlepší péči o jejich vůz. Jako jediní v našem regionu používáme k čištění automobilů moderní výkonné parní čističe založené na technologii tzv. suché páry, které jsou mimo jiné unikátní tím, že k čištění nepotřebujeme chemické přípravky, proto je tato metoda antialergenní, dezinfekční a naprosto ekologická. Pokud náš zákazník preferuje klasickou cestu za použití chemie nebo stupeň znečištění vozu nic jiného nedovoluje, používáme autochemii jen od špičkových firem a to i tu na přírodní bázi. Rovněž v péči o váš lak poskytujeme širokou ochranu karoserie s velkým výběrem vosků, jak na přírodní bázi, tak na bázi nanotechnologie zn. Pikatec a ty umíme také správně aplikovat.

NA PRVNÍM MÍSTĚ JE U NÁS SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK A JEHO DOKONALE ČISTÝ VŮZ.

                                                                                                         Tým Automyčka Mostecká

Proč my?

Používáme výhradně kvalitní autochemii švýcarské autokosmetiky Rivax, k ochraně karoserie ty nejkvalitnější vosky a politury např. zn. Pikatec a parní technologie – stroje Profi 2000, Profi 3000, Profi 7500, vysavač s klepačem zn. Pro Aqua a vysokotlaký čistič zn. Nilfisk.