Dezinfekce klimatizace

V teplejším období převážná část řidičů používá k ochlazení interiéru klimatizaci. Při provozu klimatizačního zařízení dochází k vysokému teplotnímu rozdílu uvnitř a vně části vozu. Důsledkem tohoto rozdílu se v těchto částech vytváří vlhký povlak a v něm se zachycují mikrobiologické infekce.

Následkem toho také cítíte v automobilu zatuchlý zápach, jehož příčinou je vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které vytvářejí půdu pro bakterie, houby a roztoče.

Pokud chcete zažít 100% vydezinfikovaný interiér Vašeho vozu, zbavený nepříjemných zápachů (od cigaret, zvířat, rozlitém mléku atd.) a neviditelných nepřátel v podobě virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů  – OBRAŤTE  SE  PŘÍMO  NA  NÁS !!!

POUŽÍVÁME OZÓN – NEJÚČINNĚJSÍ  PŘÍRODNÍ  oxidační činidlo !!!

Ozón se jako plyn dostane opravdu všude, neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozónu dokázaly odolat. Ozón je 3000x rychlejší než chlór.

Ozón jako plyn pronikne do všech skulin a pórů materiálů jako jsou koberce, čalounění, potahy, ventilační a klimatizační systém a zničí zde všechny mikroorganismy. Po aplikaci ozónu a vyvětrání vozidla zmizí nepříjemné zápachy a ve vozidle zůstane asi 24 hodin cítit ostrá vůně čistého vzduchu (postupně jak ozón odeznívá) jako třeba po bouřce. Ozón zcela vydezinfikuje interiér Vašeho vozu a tuto proceduru doporučujeme opakovat 2x ročně.

Samotná procedura čištění ozónem trvá minimálně 30 minut u osobních vozidel, dle stupně znečištění může trvat i déle. Poté následuje 30 min pro dostatečné odvětrání interiéru a rozpad ozónu. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hod, asi jako čistý vzduch po bouřce.

Cena: od 500,- Kč